Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej wyjątkowej oferty usługowej. Zadbaliśmy o to, aby wszyscy nasi klienci mogli liczyć na kompleksowe wsparcie w zakresie obróbki skrawaniem. Frezowanie CNC nie kryje przed nami żadnych tajemnic, dlatego też możemy zapewnić odbiorcom najwyższy możliwy poziom obsługi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbamy o to, aby powierzone nam zadania zrealizować tak sprawnie, jak tylko to możliwe. Jeżeli chodzi o usługi, to podczas całego procesu technologicznego wykorzystujemy najnowocześniejsze dostępne na rynku maszyny.

Pełne zautomatyzowanie koniecznych do wykonania czynności stanowi najlepszą gwarancję powtarzalności oraz wysokiej jakości wytwarzanych dóbr. Nasza działalność to nie tylko obróbka skrawaniem. Usługa zawsze może zostać dostosowana do konkretnych potrzeb i obejmować np. toczenie CNC. Ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy działają w sektorze produkcyjnym. Zapewniamy miłą atmosferę współpracy oraz atrakcyjne ceny. Jeżeli zatem interesuje Państwa frezowanie, to zapraszamy do kontaktu!

Pracownik wykonujący toczenie CNC
Produkt obróbki skrawaniem CNC

Obróbka skrawaniem frezowanie - nadaj odpowiedni kształt

Choć wiele osób może nie zdawać sobie z tego sprawy, rzeczy poddane obróbce skrawaniem CNC – w tym m.in. tej przez frezowanie –  otaczają nas ze wszystkich stron. Jest to technika, służąca obrabianiu powierzchni i płaszczyzn materiałów, takich jak metal, drewno, czy tworzywo sztuczne. Przedmiotów codziennego użytku, które były poddane temu mechanizmowi, jest wiele. Weźmy pod uwagę różnego rodzaju meble. Dzięki nowoczesnej obróbce komputerowej można nadać im właściwy wygląd, kształt czy wykonać skomplikowane zdobienia. Metoda ta jest jedną z najnowocześniejszych technologii, wykorzystującej przyrządy wieloostrzowe, czyli frezy.

Usługi systemu CNC, jak obróbka skrawaniem metali, gwarantują nadanie odpowiedniego kształtu, zgodnego z Państwa projektem. Mechanizm ten opiera się na ruchu obrotowym specjalnego narzędzia, dzięki któremu możliwe jest formatowanie, tworzenie profili i elementów zdobniczych. Warto również wiedzieć, że ten rodzaj obrabiania materiałów wykorzystywany jest do opracowywania kół zębatych, rowków, płaszczyzn oraz nacinania gwintów. Obróbka skrawaniem CNC to wydajna i sprawdzona metoda, która przez szereg lat zdążyła już udowodnić swoją niebagatelną wartość użytkową.

Jak działa obróbka skrawaniem CNC?

Ponieważ technologia w naszej branży w ciągu ostatnich lat znacznie się rozwinęła, dziś nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ​wyglądają ​usługi skrawania metali ​i innych materiałów. Otóż ​obróbka skrawaniem CNC poprzez frezowanie​ nową metodą polega na posłużeniu się układami sterowanymi komputerowo. Jest to technika, dzięki której otrzymujemy wysoką jakość elementów zgodną z projektem. Maszyna sterowana numerycznie wykonuje ruch obrotowy, a poddawany obróbce przedmiot – posuwowy. W przypadku maszyn obrabiarkowych o kilku osiach sterowanych (np. 4-osiowych), jednocześnie wykonywane są: ruchy główne danego narzędzia, jak również ruchy przedmiotu obrabianego w przykładowo czterech sterowanych osiach.

Obróbka skrawaniem CNC - maszyna
Obróbka skrawaniem CNC - w trakcie

Obróbka metali CNC- usługi Master Białystok

Obserwując szybki rozwój metod w naszym sektorze, zdecydowaliśmy się na zakup nowoczesnych maszyn, aby sprostać wszelkim potrzebom naszych Klientów. Dzięki tej inwestycji możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonywanej pracy. Przygotujemy najbardziej skomplikowane elementy, zachowując wszelkie zaprojektowane detale. Działamy od wielu lat, współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i wykwalifikowanymi rzemieślnikami. Dla Państwa stale się rozwijamy i usługi obróbki skrawaniem CNC, w tym frezowania metali i innych materiałów wykonujemy zgodnie z najnowocześniejszą technologią.

Zapraszamy do kontaktu – w przypadku jakichkolwiek pytań, nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Obróbka skrawaniem CNC – cena frezowania metali

Podczas pracy nasi specjaliści dość często spotykają się z pytaniem dotyczącym tego, ile właściwie kosztuje obróbka skrawaniem CNC przez frezowanie. Usługa zawsze wyceniana jest indywidualnie, ponieważ konieczne do poniesienia koszty uzależnione są od kilku istotnych czynników. Na ostateczną kwotę mają wpływ kwestie związane z rodzajem obrabianego materiału, oraz ze stopniem skomplikowania powierzonego nam projektu. Zarówno w przypadku obrabiania metali, jak i tworzyw sztucznych o finansowym wymiarze całego przedsięwzięcia decyduje także jego wielkość.

Jeżeli zatem chcą Państwo poznać szczegóły, to zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami, którzy chętnie przygotują szczegółową wycenę i przedstawią największe zalety poszczególnych procesów technologicznych takich jak obróbka skrawaniem poprzez frezowanie CNC.